BEZPŁATNY
TRENING TWOJEJ PŁODNOŚCI

ZAPRASZAM NA KURS, KTÓRY MA SZANSE ZMIENIĆ TWOJE ŻYCIE.
Ponieważ w tej chwili jesteś w jego bardzo trudnym momencie, ponieważ starasz się o dziecko i ciągle go nie masz - zwiększ swoją płodność.

Stosuj skuteczne techniki
Pracuj nad zmianą myślenia
Zwiększ potencjał płodności
Wyzwól swoje emocje

Monika Szadkowska

Prowadząca

Jestem autorką projektu „Chcę mieć dziecko" ( www.chcemiecdziecko.pl), artykułów na temat radzenia sobie z aspektami niepłodności takimi jak emocje, przekonania, stres, relacje.
Napisałam książkę "Chcę mieć dziecko - zajdź w ciążę szybciej".
Sama mam za sobą doświadczenie leczenia niepłodności. 6 długich lat czekałam na swoje pierwsze dziecko. Przez ten czas doświadczyłam całej gamy emocji i zachowań, które same znacie… Jednak w pewnym momencie zajęłam się swoją głową, psychiką. Zadziałało! Jestem matką! A ponieważ bardzo zależy mi na tym, żebyś Ty też nią była, zapraszam na 5 tygodniowy, całkowicie bezpłatny kurs on line Trening Twojej Płodności. Tak, żebyś mogła bezpiecznie, intymnie, w zależności od potrzeb czerpać wiedzę, wsparcie i zmieniać styl życia na taki, który zwiększy Twoje szanse na ciążę!

Zapisz się dzisiaj

Po co Ci Trening Twojej Płodności?

Być może stan organizmu, narządów odpowiedzialnych za płodność Twoich lub Twojego partnera nie daje szans na naturalne zajście w ciążę. Nie zmienia to faktu, że po pierwsze cuda się zdarzają, a po drugie proponowany Trening Twojej Płodności pomoże mentalnie przygotować się do zaawansowanych procedur medycznych.

I co równie ważne Trening Twojej Płodności zmieni codzienne funkcjonowanie, postrzeganie świata i zdarzeń. Trening spowoduje, że inaczej, radośniej spojrzysz na siebie, swoje życie, swoje możliwości. Zaczniesz się częściej uśmiechać, dostrzegać pozytywne aspekty i możliwości działania.

W każdej dziedzinie życia.

Choć naturalnie nam najbardziej chodzi o rozwinięcie Twojej Płodności.


Być może jesteś z tej grupy osób leczących niepłodność, że w zasadzie z medycznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań do zajścia w ciążę, a jednak czas mija a Ty ciągle nie masz dziecka, nie zrealizowałaś marzenia.

Być może dotyczy Cię niepłodność idiopatyczna. W takich przypadkach przyczyna niemożności zajścia w ciążę dotyczy najczęściej aspektów psychicznych, emocjonalnych. Zauważ, że bardzo często jak się na coś „upieramy” - to właśnie tego nie dostajemy.

Warto więc nauczyć się „odpuszczać” - właśnie po to, żeby dostać to o co nam chodzi – taki tric!
Dlaczego Ten Kurs Ma Formę Treningu?

Ponieważ nie wystarczy coś zrobić raz.

Raz spektakularnie czegoś w życiu, zachowaniu, myśleniu zmienić i czekać na stałe, niezmienne efekty.

Potrzebujesz wytrenować, przećwiczyć nowe zachowania, nawyki, sposoby reagowania, myślenia.

Podobno potrzeba 21 dni aby wykształcić w sobie nowy nawyk – to znaczy, że przez 21 dni codziennie musisz robić daną rzecz, aby utrwaliła się w Twoim umyśle jako nawykowa, czyli taka, którą wykonujesz automatycznie, z rozpędu.

Praktyka pokazuje że jeśli ktoś podejmuje wyzwanie do zmiany i skupia się na wdrożeniu nowego nawyku przez 21 dni z utęsknieniem czekając końca, to jego wysiłek nie zda się na wiele, ponieważ potrzeby zmiany nie uwewnętrznił.

Dobrze by było, żebyś poczuła, zrozumiała i chciała tego, aby Trening Twojej Płodności zmienił Cię wewnętrznie.

Motywacja

Chcąc Cię jeszcze bardziej zmotywować do sumiennego trenowania, przejścia przez wszystkie prezentowane ćwiczenia, chcę Ci zadać banalne pytania:

  • jak często myjesz ręce?
  • jak często pijesz w ciągu dnia różne napoje?
  • czy regularnie myjesz zęby?

Zakładam, że ręce myjesz kilka – kilkanaście razy w ciągu dnia, w zależności od potrzeby.

Sięgasz po napoje, kiedy czujesz pragnienie, znowu kilka – kilkanaście razy dziennie.

Zęby myjesz przynajmniej dwa razy dziennie.


Podobnie z Treningiem Twojej Płodności – po pierwsze, ćwiczenia należy wykonywać codziennie.

Po drugie, niektóre należy powtarzać tyle razy w ciągu dnia, ile potrzebujesz, nawet kilka – kilkanaście razy. Inne wystarczy zrobić raz dziennie, albo dwa. Podam informację przy danym ćwiczeniu jak często należy je wykonywać. Obserwując siebie możesz zauważyć, że niektóre techniki bardziej Ci służą, pomagają, lepiej się czujesz i funkcjonujesz kiedy je stosujesz. Wtedy dostosuj częstotliwość ich stosowania do swoich potrzeb. Cały czas obserwuj siebie i swoje reakcje z ciała.

Regularność treningu jest niezmiernie ważna.

Może Ci się nie chcieć wykonywać danego ćwiczenia i jednocześnie wiesz, że jak je zrobisz poczujesz się lepiej, wzmocnisz potencjał Twojej Płodności.

Warto je wykonać? Warto!


Ponieważ słowo trening kojarzy się ze sportem, mam jeszcze jedno pytanie:


Czy sportowiec, który wczoraj zaczął trenować mięśnie, siłę, wytrzymałość i technikę potrzebną w jego dyscyplinie ma szansę za tydzień zakwalifikować się na wyjazd na Olimpiadę?

NIE.


Żeby jego potencjał jako sportowca był na tyle rozwinięty, wytrenowany i na maksymalnym poziomie musi trenować dłużej niż tydzień, dłużej niż 21 dni.

Dlatego proszę Cię, żebyś nie zraziła się brakiem efektów, jeśli po pierwszym cyklu Treningu Twojej Płodności nie zajdziesz w ciążę albo nie poczujesz wyraźnej różnicy w swoim funkcjonowaniu. Po prostu trenuj dalej! Wytrwałość jest tu ważną cnotą.


Płodność jest zagadką. Funkcjonowanie organizmu i umysłu również. Możesz robić różne rzeczy, wpływać na różne sposoby na swoje zdrowie ale i tak do końca nie wiesz kiedy i czy w ogóle działania przyniosą efekt.

Możesz jednak robić to, na co masz wpływ. Zmienić swoje życie na lepsze już teraz.

I czekać na niespodziankę od losu.

Możesz też nie robić nic, jednak wtedy prawdopodobieństwo, że Twoje życie będzie szczęśliwe i spełnione maleje...Jak Trening Twojej Płodności Może Zmienić Twój Sposób Myślenia?

Chodzi o to, że stajesz się tym, o czym i jak myślisz.

Chcesz mieć dziecko, ale przynajmniej chwilowo jest to poza Twoim zasięgiem.

Być może leczysz się u lekarzy ginekologów, bierzesz różne leki, monitorujesz swoją płodność, diagnozujesz jej podłoże.

To wszystko sprawia, że Twoje myśli zaczynają krążyć wokół problemów, trosk, nieprzyjemnych emocji, niemożności zajścia w ciążę.

Jeśli często myślisz o swojej niepłodności, o tym, że nie masz dziecka, że nie możesz przez to być szczęśliwa – to tak się dzieje.

To taka samospełniająca się przepowiednia.

Myśląc o określonych rzeczach, uczuciach – zaczynamy je do siebie przyciągać. Nieświadomie.

Bo to oczywiste, że chcesz mieć dziecko, że zrobisz wszystko żeby zajść w ciążę. Ale jednocześnie podświadomość atakowana Twoim smutkiem z powodu braku ciąży zakłada, że to dla Ciebie przykry stan i chce Cię od tego bólu uchronić.

Twoje napięcie związane z leczeniem niepłodności, świadomymi pragnieniami zrealizowania potrzeby macierzyństwa są „sabotowane” przez... Ciebie, Twoje nastroje, Twój stosunek do ciąż które są wokół Ciebie.

Trening Potencjału Twojej Płodności obejmuje naukę wyćwiczenia 5 zestawów technik związanych z codziennym funkcjonowaniem, radzeniem sobie z emocjami i zwiększającymi płodność.

Techniki poprawiające nastrój
Techniki kochania siebie
Techniki uwalniające złość i stres
Techniki zwiększenia płodności
Techniki wdzięczności

Dlaczego z 5 technik tylko 1 jest ściśle związana z płodnością?

Ponieważ według mnie płodność to stan umysłu i zależy od całościowego funkcjonowania człowieka. Zwiększając potencjał Płodności musisz trenować różne aspekty własnego funkcjonowania. Dlatego jedną z opcji jest trenowanie ściśle związanych z płodnością zachowań.


Jak Będzie Przebiegał Trening?

Co tydzień przez 5 tygodni będziesz dostawała ode mnie mail z rozpisanym treningiem.

Do dzieła! Zacznij już teraz!